«

»

OFERTA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

 

OFERTA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

 

W ramach zrealizowanego przez Miasto Bukowno Projektu pn. Modernizacja infrastruktury rekreacyjno – ruchowej MOSiR oraz dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych i seniorów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bukownie zaprasza przedsiębiorców oraz osoby chcące założyć działalność gospodarczą do lokowania nowych firm na terenie MOSiR w Bukownie, przy ul. Spacerowej 1.

Miejsca do prowadzenia działalności są dedykowane przedsiębiorcom działającym w branżach mogących wspomagać i aktywizować osoby starsze i niepełnosprawne, np. oferujących usługi rehabilitacyjne (w tym wykonywane osobiście lub w zakresie poradnictwa i obsługi sprzętu medyczno-rehabilitacyjno-pielęgnacyjnego lub obrotu takim sprzętem), usługi opiekuńczo- pielęgnacyjne, usługi w zakresie dietetyki i poradnictwa żywieniowego, usługi w zakresie treningu personalnego i aktywizacji, usługi w zakresie animacji kulturalnej.

Ośrodek dysponuje Halą sportową o wymiarach 30m x 20m z boiskami do gry w koszykówkę, piłkę siatkową, badmintona i widownią dla 250 osób.

Obiekt posiada profesjonalną tablicę wyników i nagłośnienie.

W budynku znajduje się sala gimnastyczna o wymiarach 14,5m x12,5m idealnie nadająca się na zajęcia typu aerobik, fitness itp.

Ośrodek posiada Centrum Odnowy Biologicznej SPA z saunami: fińską , parową i infrared,

jacuzzi, grotą solną posiadającą tężnię solankową oraz pomieszczeniem relaksacyjnym.

Obok Centrum Odnowy Biologicznej SPA zlokalizowane jest Centrum Aktywności Ruchowej wyposażone w 12 stanowiskowy atlas i inny sprzęt do ćwiczeń siłowych. W pobliżu budynku umiejscowiona jest altana z grillem i kręgiem ogniskowym, a w pobliżu budynek hotelowo-gastronomiczny z zewnętrzną infrastrukturą rekreacyjną (mega szachy, jednotorowa kręgielnia, stół do bilardu i tenisa stołowego).

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 880379805 lub 602339805.