«

»

Basen w Bukownie przyciąga gości licznymi atrakcjami

Basen w Bukownie cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Bukowna i okolicznych miejscowości. Nowością na kąpielisku w tym roku są zajęcia z animatorami, które w gorące dni przyciągają nawet po kilka tysięcy gości!

 

Miejskie kąpielisko w Bukownie w tym roku pozytywnie zaskakuje swoich gości. Nie tylko poprzez przeprowadzone prace remontowe, ale także przez moc atrakcji jakie w tym roku w ramach akcji „Lato 2019” wprowadziła na basenie dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie, Anna Kwaśniewska.

 

– Naszym celem jest połączenie relaksu, ze sportem, tańcem oraz rozrywką. Ten obiekt ma przede wszystkim służyć ludziom i być dla nich miejscem do spędzania wolnego czasu – podkreśla Anna Kwaśniewska.

 

Nowością na kąpielisku w tym roku są zajęcia z animatorem w ramach których dla najmłodszych odbywają się gry i zabawy ruchowe, warsztaty taneczne oraz zabawy z kolorową chustą.

 

W ramach animacji organizowane są również tygodnie tematyczne m.in takie jak: tydzień z Zumbą, tydzień hawajski oraz festiwal kolorów.

 

Autor: Patrycja Dziadosz
Źródło: Olkusz.Naszemiasto.pl