«

»

Bezpłatnym autobusem na Dni Bukowna!

Burmistrz Miasta Bukowno zaprasza do skorzystania z dodatkowej komunikacji, która umożliwi dogodny przyjazd, jak i powrót z koncertów i imprez plenerowych organizowanych w dniach 22-23 czerwca 2019 r. (sobota i niedziela) w ramach Dni Bukowna 2019. W autobusach dodatkowych przejazd jest bezpłatny.

Nie musisz pamiętać o bilecie, nie musisz martwić się o mandat!
PRZYJEDŹ ZA DARMO, POCZUJ RÓŻNICĘ!

Specjalne autobusy będą dowozić i odwozić Mieszkańców tych bardziej odległych osiedli Bukowna (Podlesie, Bór Biskupi, Stare Bukowno, Wodąca, Tłukienka) zarówno w sobotę 22 czerwca, jak i w niedzielę 23 czerwca. Z bezpłatnej komunikacji na Dni Bukowna będą też mogli skorzystać Mieszkańcy Olkusza.

 

SOBOTA

W sobotę o godzinie 16:30 z Olkusza, z Osiedla Młodych wyruszy specjalny autobus na Dni Bukowna. Będzie jechać do Centrum Olkusza trasą popularnej M-ki (os. Pakuska, Dw. PKP), a dalej ulicami Górniczą, Mickiewicza i Żuradzką uda się do Bukowna przez las (ulicą Długą).

O godz. 17:30 z pętli autobusowej na ulicy Sławkowskiej w Bukownie wyruszy autobus, który dowiezie Mieszkańców osiedli Stare Bukowno i Wodąca. Autobus będzie też jechać przez Krążek (gm. Bolesław), a następnie będzie się zatrzymywał w Bukownie na przystankach ZGH (Tłukienka) oraz Leśna i 1 Maja Stadion.

O godz. 18:10 podobny, specjalny autobus wyruszy z Boru Biskupiego w stronę Podlesia, skąd ok. godz. 18:25 rozpocznie kurs docelowy w stronę stadionu MOSiR.

O godz. 0:15 z przystanku na ul. 1 Maja (przy parku – ulice Parkowa i Słowackiego) wyruszą autobusy powrotne odpowiednio do Podlesia i Boru Biskupiego oraz do Starego Bukowna i Wodącej.

Z tego samego przystanku ok. godz. 0:50 odjadą też autobusy w kurs powrotny z Dni Bukowna do Olkusza.

 

NIEDZIELA

Również w niedzielę, 23 czerwca specjalne autobusy będą kursować na tych samych trasach.

Z Olkusza (oś. Młodych) w niedzielę autobus na Dni Bukowna wyruszy o godz. 17:00. Z Bukowna Starego o godz. 18:00, a z Boru Biskupiego o 18:40 (w Podlesiu ok. 18:55).

Kursy powrotne do Boru Biskupiego i Starego Bukowna zaplanowano na 22:30, a autobusy do Olkusza wyjadą z Bukowna o godz. 23:15.

 

Do skorzystania z wygodnej, bezpiecznej i bezpłatnej formy dojazdu na Dni Bukowna zachęca Burmistrz Bukowna Mirosław Gajdziszewski.

 

Partnerem akcji jest Związek Komunalny Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu.